ŠKOLENÍ V OBLASTI TELEKOMUNIKAČNÍCH TECHNOLOGIÍ

Školení

Nepřetržitý pokrok ve vývoji telekomunikačních technologií vyžaduje souběžné vzdělávání lidských zdrojů. Tak jako se zkvalitňují a zrychlují přenosy po datových sítích, jsou i na techniky a projektanty Telco firem kladeny stále vyšší nároky. Pro udržení konkurenceschopnosti z pohledu instalace a projektování vysokokapacitních spojů či kvůli používání stále propracovanějších pracovních postupů v rámci telekomunikační infrastruktury jsou proškolení zaměstnanci skutečným firemním stříbrem.

S dlouhou tradicí jsme našim partnerům schopni dodat použitelné know-how. Školitelé v Raycomu jsou odborníci z praxe, a tak jsou absolventi kurzů seznamováni jen s těmi informacemi, které budou opravdu potřebovat. Vždy budete vítáni v našich příjemných prostorách a proškolíme Vás k Vaší plné spokojenosti!

Máte dotaz?

Pokud máte jakýkoli dotaz, neváhejte nám zaslat email

Kudy k nám?

Naši kancelář a školící centrum naleznete ve Vestci, na Vídeňské ulici č.104 - v areálu "SAFINA" těsně za hranicí hl.m. Prahy.

Autem

Příjezd autem od Prahy po Vídeňské ulici stále rovně. Od dálnice D1 sjezd "EXIT 2".

Městská doprava

 Ze stanice metra Budějovická, autobusová zastávka proti budově Raiffeisenbank, ul. Olbrachtova, autobusové linky č. 332, 334, 335, 339 (ne linka 362). Výstup zastávka: Vestec, Safina (1.prodloužené pásmo), doba jízdy ze stanice Budějovická cca 17 min. 

GPS

49.9860714N, 14.4925556E